Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =

Dolina Skrzatów w Chociszewie

Fot. Dolina Skrzatów

Dolina Skrzatów to położony nad brzegiem Bzury park, w którym zetkniecie się z mitologią Słowiańską. Miejsce pełne uliczek, chatek a przede wszystkim dziesiątek figur skrzatów, pozwala oderwać się od szarej rzeczywistości i przenieść się we wspaniały świat dziecięcych marzeń.
Mikroskopijny świat skrzatów tworzą maleńkie uliczki, przy których zbudowane zostały urocze domki, stworzone przy użyciu materiałów naturalnego pochodzenia, jak kora, patyki czy mech. Autentyczność miejsca tworzą przedmioty codziennego użytku, z których korzystają Skrzaty, a także prawdziwe ogródki, w których rosną zioła i kwiaty czy rozwieszone pranie na sznurku, przypięte malutkimi spinaczami. A wśród nich Skrzaty – ubrane w charakterystyczne czerwone czapeczki.

Tajemnice naturalnego, ale i baśniowo ukształtowanego Parku zdradzi wam Skrzatolog, a warsztaty plastyczne poprowadzą Wiedźmy. Po zajęciach czeka na was miejsce do odpoczynku i degustacja miejscowych naparów.  Na miejscu można skorzystać także z udostępnionego grilla do przygotowania własnego posiłku. (osada nie prowadzi gastronomii).

W sklepiku można kupić ręcznie wykonane pamiątki.

Adres: Chociszew 42c, 95-045 Parzęczew
rezerwacje terminu odwiedzin 503 123 436

Sezon w Dolinie trwa od maja do października.

Cennik i szczegóły na stronie www.dolinaskrzatow.pl oraz Facebook: Dolina Skrzatów

Adres

Chociszew 42c, 95-045

Kontakt

503 123 436