Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =

Kontrola zarządcza i zarządzanie ryzykiem w instytucjach kultury, 14.11.2019

W dniu 14 listopada 2019 r. odbyło się kolejne szkolenie Regionalnej Akademii Kadr Kultury. Tym razem spotkanie dotyczyło zagadnienia kontroli zarządczej i zarządzania ryzykiem w instytucjach kultury.
Szkolenie, które poprowadził Artur Szczupakowski, pozwoliło zrozumieć mechanizmy rządzące zagadnieniami dotyczącymi kontroli zarządczej i analizy ryzyka. Program spotkania oparty został o praktyczne i sprawdzone rozwiązania, które z łatwością można zaadoptować do potrzeb każdej instytucji kultury. Uczestnicy kursu poznali tego dnia wszystkie etapy procesu zarządzania procesem kontroli zarządczej, od przygotowania planu pracy jednostki, do końcowego etapu jakim jest oświadczenie o stanie kontroli zarządczej w jego jednostce.

Artur Szczupakowski - z wykształcenia jest prawnikiem. Zawodowo związany z administracją samorządową na szczeblu wojewódzkim. Pełni funkcję Pełnomocnika ds. Kontroli Zarządczej i Przeciwdziałania Korupcji, a także Inspektora Ochrony Danych w Instytucie Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki oraz w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu z prawa pracy, prawa administracyjnego, świadczeń rodzinnych, kontroli zarządczej oraz ochrony danych osobowych, a także ocen okresowej pracowników samorządowych.