Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =

Budowanie strategii w instytucji kultury, 10, 24.05.13

Myślenie o strategii w instytucjach kultury staje się w obecnych czasach kluczowe dla jej rozwoju. Ważne jest określenie misji instytucji kultury, co składnia do namysłu nad sensem jej istnienia. Budując wizję organizacji należy skupić się na długoterminowym strategicznym celu.
Jak tego dokonać? Dr Agnieszka Łuczak 10 maja 2013 r. wprowadziła Uczestników szkolenia RAKK w zagadnienia związane z budowaniem strategii.
24 maja 2013 r. odbyła się druga część szkolenia.

"Pewnego dnia samotny wędrowiec idąc w stronę miasta, zauważył kamieniarzy. Podszedł do jednego z nich i zapytał: »Co robisz?«. »Obrabiam kamień, czy nie widzisz?«, odpowiedział kamieniarz. Kilkanaście metrów dalej, to samo pytanie zadał drugiemu, który odrzekł: »Żywię żonę i dzieci, to właśnie robię«. Odchodząc już z miejsca ich pracy, wędrowiec zwrócił się z tym samym pytaniem do trzeciego kamieniarza. Kamieniarz spojrzał na niego i dumnie odpowiedział: »Buduję katedrę!«".(anegdota pochodzi z książki "Kultura: zarządzanie, animacja, marketing" Milena Dragicewic-Sesic, Branimir Stojkovic s. 61)