Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 3 =

Dokumentacja imprezy – zrób to sam!, 2.10.19

2 października 2019 r. odbyło się kolejne szkolenie RAKK. Tematyka tego spotkania skupiała się wokół zasad tworzenia właściwej dokumentacji imprez. Szkolenie poprowadził Marcin Samsel.
W trakcie szkolenia przedstawione zostały najprostsze sposoby tego, jak poprawnie napisać wszystkie niezbędne dokumenty do każdej imprezy.
Na początek prowadzący zaprezentował wnioski i ustalenia z raportu NIK z kwietnia 2019 r. dotyczącego imprez masowych i innych wydarzeń kulturalno-sportowych oraz wyjaśnił, jak przygotować i zorganizować takie imprezy jak: imprezy masowe, biegi i imprezy plenerowe nieobjęte ustawą, marsze-przemarsze-parady stacjonarne i ruchome. Omówione zostały ponadto podstawy prawne oraz zadania i role Organizatora wydarzeń kulturalnych. Zebrani uczestnicy spotkania poznali dokumenty obowiązkowe do każdego rodzaju imprezy oraz procedury związane z ich składaniem. Nie zabrakło również czasu na omówienie zasad poprawnej i skutecznej komunikacja przed i podczas wydarzeń.

Marcin Samsel – ekspert ds. bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego. Certyfikowany trener, dowódca grup interwencyjnych i wykładowca na uczelniach wyższych. Od ponad 20 lat zajmuje się bezpieczeństwem publicznym a szczególnie zabezpieczaniem imprez o charakterze masowym. Pod jego opieką przeprowadzono kilkaset wydarzeń zarówno sportowych, jaki i artystycznych i kulturalnych. Od wydarzeń przyciągających setki uczestników po kameralne koncerty.