Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 7 =

Ile kosztuje mój projekt? Wkłady własne wysokobudżetowych projektów, 15-16.03.13

Prawidłowe oszacowanie kosztów projektu jest kluczowym elementem decydującym nieraz o przyznaniu środków na jego dofinansowanie. Poznanie etapów tworzenia montażu finansowanego staje się wiec nieuniknione...
"Sporządzenie montażu finansowego rozpoczynamy najczęściej od określenia wydatków koniecznych do prawidłowej realizacji całości projektu. Analiza kosztów powinna być przeprowadzona w sposób skrupulatny i rzetelny. Należy uwzględnić wszystkie niezbędne wydatki, w miarę możliwości posługując się kosztorysami, zebranymi na rynku ofertami itp."

15 i 16 marca 2013 r. uczestnicy szkolenia mieli okazje zapoznać się z elementami wchodzącymi w skład montażu finansowego. Co więcej mili możliwości obliczyć wysokość dofinansowania projektu czy wymagany wkład własny do kosztów niekwalifikowanych.

Ważnym elementem szkolenia było poznanie zasad zarządzania budżetem projektu oraz uzyskanie informacji na temat wkładu własnego w projektach wysokobudżetowych.
Pomimo dość skomplikowanych obliczeń wszyscy sumiennie pracowali, a atmosferę dodatkowo podgrzewała ekipa serialu "Komisarz Alex".