Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =

Metodologia tworzenia aplikacji o grant w ramach konkursów ogłaszanych przez MKiDN - Wieluń, 3.09.13

3 września 2013 r. w Wieluniu odbyło się szkolenie zorganizowane przez Regionalną Akademię Kadr Kultury. W szkoleniu wzięli udział pracownicy regionalnych placówek kultury z powiatów: wieluńskiego, wieruszowskiego, pajęczańskiego.
Umiejętność pisania projektów w dzisiejszych realiach stanowi dużą wartość, gdyż znaczna część działalności instytucji opiera się obecnie na pracy projektowej. Łódzki Dom Kultury mając na uwadze wsparcie zespołu projektowego przygotowującego aplikację do MKiDN zaproponował szkolenie z zakresu metodologii tworzenia aplikacji o grant w ramach konkursów ogłaszanych przez MKiDN.

Duże zainteresowanie szkoleniem przełożyło się na wysoką frekwencję. Grupa zebrała się bardzo szybko, dzielnie przeszła wszystkie etapy szkolenia, aby móc spotkać się na warsztatach w Wieluńskim Domu Kultury. Trenerka - Aleksandra Kaźmierczak - dokładnie omówiła z uczestnikami formularz wniosku, by później pracując w grupach słuchacze mogli skonstruować własne wnioski.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji Wieluńskiego Domu Kultury za nawiązanie współpracy. Mamy nadzieję, że razem zorganizujemy jeszcze niejedno szkolenie.