Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 2 =

Organizuj i śpij spokojnie. Bezpieczeństwo wydarzeń kulturalnych, 1.10.19

1 października 2019 r. w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury powróciliśmy do zagadnienia bezpieczeństwa wydarzeń kulturalnych. Szkolenie podobnie jak w poprzednim półroczu poprowadził pan Marcin Samsel.
Zgromadzone na szkoleniu osoby poznały specyfikę wydarzeń kulturalnych o różnym charakterze oraz szereg zasad w kwestii bezpieczeństwa, którymi należy się kierować przy organizacji wydarzeń publicznych. Prowadzący zaprezentował sposoby komunikacji z uczestnikami wydarzeń, mające na celu zapewnienie ich bezpiecznego przebiegu oraz w praktyczny sposób, przy zaangażowaniu uczestników, wykazał wagę stosowania się do omawianych w trakcie spotkania zasad bezpieczeństwa. Ważnym punktem szkolenia było ponadto omówienie zagadnień dotyczących współpracy ze specjalistami agencji ochrony.

Marcin Samsel – ekspert ds. bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego. Certyfikowany trener, dowódca grup interwencyjnych i wykładowca na uczelniach wyższych. Od ponad 20 lat zajmuje się bezpieczeństwem publicznym a szczególnie zabezpieczaniem imprez o charakterze masowym. Pod jego opieką przeprowadzono kilkaset wydarzeń zarówno sportowych, jaki i artystycznych i kulturalnych. Od wydarzeń przyciągających setki uczestników po kameralne koncerty.