Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =

Organizuj i śpij spokojnie. Bezpieczeństwo wydarzeń kulturalnych, 9.04.19

W dniu 9 kwietnia 2019 r. odbyło się kolejne szkolenie Regionalnej Akademii Kadr Kultury. Tematem tego spotkania było bezpieczeństwo imprez kulturalnych.
Zebrana grupa pracowników instytucji kultury z Łodzi i regionu poznała specyfikę wydarzeń kulturalnych o różnym charakterze oraz szereg zasad w kwestii bezpieczeństwa, którymi należy się kierować przy organizacji wydarzeń publicznych. Pan Marcin Samsel, który poprowadził szkolenie, zaprezentował zgromadzonym sposoby komunikacji z uczestnikami wydarzeń, mające na celu zapewnienie ich bezpiecznego przebiegu. Ważnym punktem spotkania było ponadto omówienie zagadnień dotyczących współpracy ze specjalistami agencji ochrony.

Marcin Samsel – ekspert ds. bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego. Certyfikowany trener, dowódca grup interwencyjnych i wykładowca na uczelniach wyższych. Od ponad 20 lat zajmuje się bezpieczeństwem publicznym a szczególnie zabezpieczaniem imprez o charakterze masowym. Pod jego opieką przeprowadzono kilkaset wydarzeń zarówno sportowych, jaki i artystycznych i kulturalnych. Od wydarzeń przyciągających setki uczestników po kameralne koncerty.