ZAiKS bez tajemnic - warsztaty

25 października odbyło się kolejne szkolenie RAKK, podczas którego odkryte zostały wszystkie tajemnice ZAiKSu. Zapraszamy do zapoznania się z relacją.
więcej

Dokumentacja imprezy – zrób to sam! - 2.10.19

2 października 2019 r. odbyło się kolejne szkolenie RAKK. Tematyka tego spotkania skupiała się wokół zasad tworzenia właściwej dokumentacji imprez. Szkolenie poprowadził Marcin Samsel.
więcej

Organizuj i śpij spokojnie. Bezpieczeństwo wydarzeń kulturalnych - 1.10.19

1 października 2019 r. w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury powróciliśmy do zagadnienia bezpieczeństwa wydarzeń kulturalnych. Szkolenie podobnie jak w poprzednim półroczu poprowadził pan Marcin Samsel.
więcej

Zwinne zarządzanie w instytucji kultury - warsztaty z tablicami Kanban, 24.09.19

Regionalna Akademia Kadr Kultury rozpoczęła swoją działalność w sezonie 2019/2020 szkoleniem pn. Zwinne zarządzanie w instytucji kultury - warsztaty z tablicami Kanban. Spotkanie odbyło się 24 września 2019 r.
więcej

Prawo autorskie - umowy oraz działalność instytucji kultury, 21.05.19

21 maja 2019 roku odbyło się kolejne szkolenie Regionalnej Akademii Kadr Kultury przeprowadzone w Łódzkim Domu Kultury. Grupa pracowników instytucji kultury z Łodzi i regionu wzięła udział w kursie, którego tematem było prawo autorskie w zakresie umów oraz działalności instytucji kultury.
więcej

Biblioterapia w nowoczesnym procesie edukacji i terapii - III stopień, 14-15.05.19

Za nami III stopień szkolenia z zakresu biblioterapii. Kurs organizowany w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury odbył się w dniach 14-15 maja 2019 r. i podobnie jak poprzednie spotkania o tej tematyce poprowadziła go dr Wanda Matras-Mastalerz.
więcej

Organizuj i śpij spokojnie. Bezpieczeństwo wydarzeń kulturalnych, 18.04.19

18 kwietnia 2019 r. odbyło się kolejne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa wydarzeń kulturalnych w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury, tym razem w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Liczna grupa pracowników instytucji kultury oraz urzędników z miasta i okolic została wprowadzona w ten obszerny temat przez prowadzącego szkolenie pana Marcina Samsela.
więcej

Biblioterapia w nowoczesnym procesie edukacji i terapii - II stopień, 15-16.04.19

Po sukcesie marcowego szkolenia z biblioterapii w kwietniu w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury odbyła się kolejna jego odsłona. W kursie pn. Biblioterapia w nowoczesnym procesie edukacji i terapii, II stopień wzięło udział kilkunastu pracowników instytucji kultury z województwa łódzkiego. Spotkanie poprowadziła dr Wanda Matras-Mastalerz.
więcej

Organizuj i śpij spokojnie. Bezpieczeństwo wydarzeń kulturalnych, 15.04.19

Z uwagi na duże zainteresowanie wokół szkolenia na temat bezpieczeństwa wydarzeń kulturalnych, 15 kwietnia 2019 r. w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury zorganizowano drugie takie spotkanie dla kolejnej grupy pracowników instytucji kultury z Łodzi i regionu.
więcej

Kurs obsługi programów do postprodukcji zdjęć, 12.04.19

12 kwietnia 2019 r. w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury odbył się kurs obsługi programów do postprodukcji zdjęć.
więcej

Organizuj i śpij spokojnie. Bezpieczeństwo wydarzeń kulturalnych, 9.04.19

W dniu 9 kwietnia 2019 r. odbyło się kolejne szkolenie Regionalnej Akademii Kadr Kultury. Tematem tego spotkania było bezpieczeństwo imprez kulturalnych.
więcej

Kurs Animatora Czasu Wolnego, 3.04.19

Regionalna Akademia Kadr Kultury kwiecień rozpoczęła Kursem Animatora Czasu Wolnego. Wzięły w nim udział zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież na co dzień zajmująca się pracą z dziećmi oraz pozostałymi grupami wiekowymi w różnych instytucjach kultury.
więcej