RODO w instytucjach kultury, 23.04.2018

Jak należy dostosować organizację do nowych przepisów o ochronie danych osobowych i od czego zacząć proces wdrożeniowy? Jak wykonać analizę ryzyka zgodnie przepisami RODO? Jaka dokumentacja bezpieczeństwa będzie obowiązywać? Dzięki szkoleniu zorganizowanemu w ramach RAKK uczestnicy dowiedzieli się jakie zmiany zostaną wprowadzone oraz jak się do nich przygotować.
więcej

Nowoczesne metody aktywizacji i integracji seniorów, 16.04.2018

Szkolenie miało na celu dostarczenie uczestnikom zestawu gotowych ćwiczeń, narzędzi i interwencji możliwych do zastosowania w różnych obszarach pracy edukacyjno-terapeutycznej z seniorami.
więcej

Kontrola zarządcza w instytucjach kultury - Działoszyn, 11-12.04.2018

Szkolenie Kontrola zarządcza w instytucjach kultury , odbywające się w dniach 11-12 kwietnia 2018 r. to kolejna propozycja Regionalnej Akademii Kadr Kultury. Celem szkolenia było nabycie przez uczestników umiejętności wprowadzania i stosowania w praktyce standardów kontroli zarządczej.
więcej

Zostań mistrzem Prezi, 10.04.2018

Zostań mistrzem Prezi to kolejne szkolenie zorganizowane w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury. Uczestnicy mieli okazję poznać narzędzia niezbędne do tworzenia nowoczesnych prezentacji multimedialnych. Dodatkowo mieli okazję dowiedzieć się, jak w interesujący sposób przedstawić swoje prezentacje.
więcej

Arteterapia oraz sensoryka dziecięca i młodzieżowa, 20.03.2018

Szkolenie dotyczące arteterapii oraz sensoryki dziecięcej i młodzieżowej adresowane było do osób pragnących zdobyć praktyczne umiejętności pracy arteterapeutycznej.
więcej

Czas pracy w instytucjach kultury 2018, 16.02.2018

Szkolenie skierowane do dyrektorów instytucji kultury oraz dla pracowników zajmujących się sprawami prawno-pracowniczymi, planowaniem i rozliczaniem czasu pracy w instytucjach kultury oraz księgowych zatrudnionych w instytucjach kultury. Uczestnicy zostali zapoznani z praktycznymi, elastycznymi i opłacalnymi rozwiązaniami dotyczącymi planowania i rozliczania czasu pracy.
więcej

Programy MKiDN na rok 2018, 18.01.2018

O tym jak skutecznie pozyskać środki z Programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2018 dowiedzieli się uczestnicy szkolenia zorganizowanego 18 stycznia 2018 r. w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury.
więcej