Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 6 =

5. Edycja „Przecieki sztuki”

„Nostalgia” to instalacja Dominiki Cebuli, jeden z projektów poprzedniej edycji, który doceniony został  na największych portalach zajmujących się designem i sztuką, m.in.:  boredpanda.com, thisiscollosal.com, designyourtrust.com.
„Przecieki Sztuki" to 5. Edycja konkursu, w którym uczestnicy mają za zadanie wykonać projekt, instalację, rzeźbę lub płaskorzeźbę, a najciekawszy z nich znajdzie się w przestrzeni miejskiej.
W projekcie udział może wziąć każda osoba pełnoletnia, najbardziej kreatywni twórcy otrzymają stypendium na realizacje swojego projektu. W tym roku przeznaczona została kwota 50000 na 2 projekty artystyczne.
Instalacja Jana Markiewicza „Skate” przymocowana do budynku przy ulicy Piotrkowskiej 97, czy instalacja Borysa Kosmynki  „8m³ Ciszy” ustawiona w Manufakturze to projekty, zrealizowane w ramach „Przecieków sztuki”.

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie?

Opracować projekt, wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.lcw.lodz.pl. Następnie wypełniony formularz należy przesłać na adres mailowy: przeciekisztuki@lcw.lodz.pl w terminie do 31.05.2020 r. Regulamin projektu dostępny jest na stronie na stronie www.lcw.lodz.pl oraz na profilu „Przecieków sztuki” - www.facebook.com/przeciekisztuki.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Zostań w domu, wykorzystaj swoją kreatywność!