Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Koncerty gwiazd, warsztaty dla dzieci, występy lokalnych artystów, strefy innowacji, pokoje zagadek, prezentacje projektów na stoiskach i konkursy wiedzy o funduszach czekały na mieszkańców województwa łódzkiego podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Wielkie otwarcie odbyło się w piątek (10 maja) o godz.16.00 na Nowym Rynku w Łowiczu. W kolejnych dniach wydarzenie zawitało do Zduńskiej Woli i Tomaszowa.
Piątkowe atrakcje w Łowiczu zakończył koncert zespołu Loka i Cleo.

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich dla mieszkańców województwa łódzkiego w sobotę i niedzielę przygotowano kolejne dwie duże imprezy w Zduńskiej Woli i Tomaszowie Mazowieckim. 

Konferansjerem był Jacek Kawalec, znany z telewizyjnych programów rozrywkowych.

Oprócz występów lokalnych artystów na scenie plenerowej przy Parku Miejskim w Zduńskiej Woli (11 maja) zagrali: Grubson, Video i Kamil Bednarek.

W niedzielę w Tomaszowie Mazowieckim odwiedzający wzięli udział w koncercie zespołu Samokhin Band oraz IRA.

W trakcie Dni Otwartych Funduszy Europejskich zaplanowano również m.in. warsztaty fotograficzne, strefy dla dzieci oraz konkursy wiedzy o funduszach unijnych.

W ramach tegorocznych DOFE odbyły się także liczne wydarzenia w innych miastach województwa łódzkiego. Atrakcje przygotowały: Łódź, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Tuszyn, Kutno, Sulmierzyce, Rawa Mazowiecka, Ozorków, Bełchatów, Skierniewice, Wieluń, Brzeziny, Sieradz, Opoczno i Łęczyca.

Kategoria

Wiadomości