Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 1 =

Ocalić od zapomnienia w ŁDK-u

Łódzkie Stowarzyszenie Muzyczne „Ocalić od zapomnienia” w dniu 24 lipca 2018 roku podpisało z Łódzkim Domem Kultury porozumienie o współpracy w zakresie popularyzacji polskiej muzyki rozrywkowej. Pierwsze wspólne przedsięwzięcie w ramach współpracy - koncert - planowane jest na październik. Szczegóły już wkrótce.
Celem Stowarzyszenia jest podejmowanie działań mających na celu upamiętnienie zdarzeń muzycznych, zespołów, muzyków, organizatorów życia muzycznego, publicystów muzycznych oraz wszystkich tych, którzy przyczynili się do stworzenia łódzkiego środowiska muzycznego.

Wspólnie z Łódzkim Domem Kultury Stowarzyszenie ma w planach zorganizowanie m.in. wystaw i giełd pamiątek muzycznych, koncertów, prelekcji filmowych, a także upamiętnienie zasłużonych łódzkich zespołów i muzyków oraz promowanie muzyków młodego pokolenia.

Łódzki Dom Kultury na stałe współpracuje z kilkudziesięcioma organizacjami pozarządowymi i zaprasza kolejne stowarzyszenia i fundacje do wspólnych projektów. Jeśli jesteś społecznikiem i aktywnie działasz non profit, zgłoś się do ŁDK!

Kategoria

Wiadomości