Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =

Poszukiwani animatorzy na wakacje - praca z dziećmi i seniorami

Łódzki Dom Kultury szuka kreatywnych animatorów/instruktorów z ciekawymi pomysłami na działania! Masz pomysły na zajęcia plastyczne, fotograficzne z elementami ekologii? Masz wiele pomysłów związanych z organizacją aktywności dla dzieci i seniorów? Ta propozycja jest dla Ciebie!
Łódzki Dom Kultury poszukuje instruktorów, animatorów, plastyków, fotografików oraz osoby zainteresowane współpracą przy projektach organizowanych przez instytucję, tj.:
•    „Kolorowa lokomotywa – na zielonym szlaku 2018 – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego”
•    Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”
Przygotuj pomysły na warsztaty ekologiczno-artystyczne oraz napisz kilka słów o sobie. Materiały prześlij na e-mail: m.cieslak@ldk.lodz.pl do 18 czerwca 2018 roku (poniedziałek) do godz. 16.00.
Jeśli masz pomysły jak urozmaicić projekty ŁDK, masz wolny czas od lipca do września, chcesz zdobyć doświadczenie w pracy w kulturze oraz mieć dodatkowy dochód serdecznie zapraszamy do prezentacji swoich ekologiczno-artystycznych pomysłów.
Autorów najciekawszych pomysłów organizatorzy zaproszą na rozmowę do ŁDK.

Organizatorzy proszą o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez ŁDK danych osobowych w procesie rekrutacji. Możesz w tym zakresie skorzystać z poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez  Łódzki Dom Kultury w Łodzi z siedzibą  pod adresem ul. Traugutta 18, 90-113 Łódź, w celu realizacji procesu rekrutacji.”
Jeżeli chcesz aby organizatorzy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia np. o poniższej treści:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez  Łódzki Dom Kultury w Łodzi z siedzibą  pod adresem ul. Traugutta 18, 90-113 Łódź, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Do pobrania

Dołącz do nas! (Pobrań: 22)
Dołącz do nas! (Pobrań: 21)