Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 1 =
14-02-2019 godz 18:00

Walentynkowe tramwaje przyjadą do Portu Łódź!

W dzień Świętego Walentego na ulice Łodzi wyjadą trzy niezwykłe tramwaje dedykowane zakochanym parom. Każdy z nich swoją trasę będzie kończył na pętli IKEA Chocianowice przy Porcie Łódź, gdzie na pasażerów czekają zaproszenia na słodki poczęstunek.
Walentynkowe tramwaje pojawią się w Łodzi już po raz trzeci. Tym razem kursować będzie nie jedna ale aż trzy linie romantycznych pojazdów, które z roku na rok zyskują coraz większe grono pasażerów.

Tramwaje swoje trasy rozpoczną o godzinie 18.00 - od ulicy Północnej (W1), od Radiostacji (W2) i od Dworca Łódź Fabryczna (W3), a zakończą przy pętli IKEA.

Przejazd walentynkowymi tramwajami będzie bezpłatny, a wszystkim zakochanym czas podróży umili piękny wystrój i romantyczna muzyka.
Dodatkowo w tramwaju zwanym „imprezowym” linii W1 o niezwykłą atmosferę dla wszystkich zakochanych zadba DJ. Każda para, która w walentynkowym tramwaju potwierdzi swoje uczucie całusem otrzyma podwójne zaproszenie na kawę i deser do IKEA Cafe (vouchery będą ważne przez miesiąc).

Romantyczne pojazdy kursować będą 14 lutego od godziny 18.00 do 21.00.

Obsługę taborową na walentynkowych trasach zapewni MPK Łódź wspólnie z Klubem Miłośników Starych Tramwajów.

Walentynkowe trasy:

W1 tramwaj GT8N (imprezowy)
TRASA: PÓŁNOCNA – Północna, Zachodnia, Kościuszki, Piotrkowska, Pabianicka – CHOCIANOWICE IKEA

W2 tramwaj 5N
TRASA: RADIOSTACJA – Narutowicza, Rodziny Poznańskich, Narutowicz, Zielona, Gdańska, Kopernika, Żeromskiego, Politechniki, Pabianicka – CHOCIANOWICE IKEA

W3 tramwaj Klubu Miłośników Starych Tramwajów („parówka”)
TRASA: DW. ŁÓDŹ FABRYCZNA – Rodziny Poznańskich, Kilińskiego, Przybyszewskiego, Piotrkowska, Pabianicka – CHOCIANOWICE IKEA