Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =

Festiwal ZEW się budzi 2023 w sercu Bieszczad

Przed nami kolejna edycja Festiwalu ZEW się budzi. To będzie gorąca majówka w Ustrzykach Dolnych! 2 dni grania, kilkanaście koncertów, tysiące fanów pod sceną, gwiazdy polskiego mocnego rocka, a także nieco lżejsze brzmienia. Wszystko przyjemne dla ucha, ciała i ducha! Festiwal ZEW się budzi to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń muzycznych organizowanych w górach. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 30 kwietnia – 1 maja. Wśród artystów nie zabraknie KSU, a festiwal zakończy występ zespołu KULT.
Wyjątkowi artyści na scenie, energetyczne koncerty, a także ostre cięcie w barberowozie marki ZEW for men oraz wiele atrakcji skrojonych pod ludzi, którzy czują ZEW. Już po raz kolejny będzie można przeżyć muzyczną przygodę w niepowtarzalnej bieszczadzkiej scenerii. Tradycyjnie, jak co roku, festiwal rozpocznie się niezwykłym koncertem o świcie, w blasku wschodzącego słońca. W ciągu dnia i wieczorami pod sceną dużo pozytywnej energii, spontaniczne pogo (najlepiej w błocie!) i woodstockowy klimat lat 60.

Line-up ZEW się Budzi 2023
KULT, KSU, HOMO TWIST & MALEŃCZUK, DEZERTER, FARBEN LEHRE, STACJA B.,
ZENEK KUPATASA, COCHISE, RANKO UKULELE, PULL THE WIRE, WU-HAE, 4 SZMERY.


Dla wielu fanów Festiwal ZEW się budzi to niepowtarzalna atmosfera, dlatego tęsknią i co roku wracają. Tak wydarzenie opisuje jeden z festiwalowiczów:
„ZEW się budzi jest dla mnie i mojego męża najbardziej wyjątkowym festiwalem, bo opowiada historię naszej miłości. Byliśmy na każdej edycji: przed pierwszą edycją chodziliśmy jeszcze jako para po Lublinie i przyklejaliśmy plakaty festiwalowe, co wspominamy świetnie, bo mieliśmy przy tym niezły fun i poznaliśmy super ludzi, także bycie na pierwszej edycji festiwalu było naszą nagrodą i satysfakcją, że mogliśmy razem zrobić coś fajnego. Podczas drugiej edycji chłopak mi się oświadczył i przeżywaliśmy tak ważną chwilę dla nas wśród cudownego klimatu Bieszczad i muzyki KSU. Na trzecią edycję przyjechaliśmy już jako małżeństwo, tym razem przywożąc ze sobą znajomych z różnych zakątków Polski i tworząc kilka dni beztroskiej i wypełnioną po brzegi dobrą muzyką zabawy. Czwarta edycja i 2023 rok jest dla nas jeszcze ważniejszy, bo chcielibyśmy przyjechać na festiwal z naszym synem, który jest jeszcze w brzuchu. Od małego chcemy mu pokazać, w jakich miejscach może czuć się jak w domu.”

Więcej informacji na temat festiwalu na stronie http://www.zewsiebudzi.pl oraz Facebooku wydarzenia.

Bilety są dostępne na stronie zewsiebudzi.pl oraz na stronie partnera wydarzenia: kupbilecik.pl

Organizatorem wydarzenia jest marka ZEW for men oraz Radio Odzew.

Partnerzy: Gmina Ustrzyki Dolne, Ustrzycki Dom Kultury, OSiR Ustrzyki Dolne, Miejski Klub Sportowy Bieszczady.

Patroni medialni: Radio Eska Rock, Helios Media.