Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =

Sztuka jak balsam

Trwa nabór prac do XXV – jubileuszowej edycji Przeglądu Twórczości Osób Chorych, Starszych i Niepełnosprawnych „Sztuka jak balsam”. Organizatorem przeglądu jest Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi i Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.
Przegląd odbywa się w 4 kategoriach: malarstwo, rysunek, sztuka użytkowa, techniki mieszane.

Temat tegorocznego przeglądu brzmi  „Dom moich marzeń ”, inspirowany jest pracą wykonaną przez Emila Cochorna podopiecznego Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych „Sprawni Inaczej” w Skierniewicach.

Przegląd adresowany jest do uczestników warsztatów terapii zajęciowej, środowiskowych domów samopomocy, świetlic terapeutycznych, domów pomocy społecznej oraz innych placówek pracujących z osobami chorymi, starszymi i niepełnosprawnymi, działającymi na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Nabór do przeglądu trwa do 26 kwietnia 2024 r. Prace należy dostarczyć osobiście lub przesłać do siedziby biblioteki: Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, 90-508 Łódź, ul. Gdańska 100/102, pokój C-31.

Gala wręczenia nagród w przeglądzie Sztuka jak balsam odbędzie się 3 czerwca 2024 r. o godz. 10.00 w sali koncertowej Akademii Muzycznej przy ul. Żubardzkiej 2a.


Kontakt: Anna Wejman, Kierownik Działu Metodyki, Analiz i Szkoleń, tel. 42 663 03 53, mail: dmas@wbp.lodz.pl