Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 9 =

„Województwo Łódzkie Ogrodem Polski - Wiosna” – konkurs

Wiosna to pora roku, na którą wszyscy czekamy. Robi się coraz cieplej, a dni są coraz dłuższe. Nasze Łódzkie staje się bardziej kolorowe. Przyroda budzi się do życia, drzewa i krzewy zaczynają kwitnąć. Z tej okazji Województwo Łódzkie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski – Wiosna”.
Masz swoje ukochane miejsce w województwie łódzkim? Uwielbiasz fotografować? Umiesz zatrzymać w kadrze wyjątkowe chwile? Zachęcamy wszystkich mieszkańców naszego regionu do udziału w wiosennej edycji konkursu fotograficznego „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”.

Chcemy pokazać oczyma ludzi, którzy kochają naturę i dla których fotografia jest pasją, jak piękne i wyjątkowe jest nasze województwo – mówi Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego.

Jeśli w Waszych głowach też jest już zielono i tak jak my z niecierpliwością wypatrujecie oznak budzącej się do życia przyrody, fotografujcie oznaki wiosny, które zachwycą was podczas wycieczek po Łódzkiem.

Zdjęcie, w minimalnej rozdzielczości 3333x5000 wraz z czterema wypełnionymi załącznikami, należy zgłaszać w terminie od 21 marca do 21 kwietnia 2024 r. na adres ogrody@lodzkie.pl.

Na laureatów czekają nagrody w postaci voucherów na indywidualny, stacjonarny kurs z dziedziny fotografii przyrody.

Pokażcie piękno wiosennego Łódzkiego!

Poniżej do pobrania Regulamin oraz załączniki.
  • do 21-04-2024

Kategoria

Wiadomości