Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =
03-04-2024 godz 19:00 - 03-04-2024 godz 21:00

Bolewski & Tubis grają Ciechowskiego

Bolewski & Tubis zagrają utwory Grzegorza Ciechowskiego i zespołu Republika w zupełnie nowy sposób! Wystąpią w Łaskim Domu Kultury w ramach trasy koncertowej promującej płytę LIVE „Tak tak to my” (dostępną wyłącznie na koncertach).
Radosław Bolewski na wokalu i perkusji oraz Maciej Tubis przy fortepianie i syntezatorze basowym. Wykształceni klasycznie muzycy, absolwenci łódzkiej Akademii Muzycznej stworzą magiczną symbiozę dźwięków na scenie. Ich projekt „Obywatel Jazz” jest poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego. To hołd dla legendy polskiej muzyki, który począwszy od 2021 roku, przenosi słuchaczy w świat kultowego już czarno-białego repertuaru. Bez wątpienia zdobyli już serca publiczności w całym kraju. Bolewski & Tubis niedawno wydali niezwykłą, energetyczną, wypełnioną muzyką i emocjami płytę. „Tak…Tak…to My”. To pierwsza koncertowa płyta duetu, która będzie też do nabycia w Łaskim Domu Kultury po koncercie.

Bilety są w cenie 50 zł, dostępne do nabycia na biletyna.pl, na stronie laskidomkultury.com.pl/bilety lub w pokoju instruktorów Łaskiego Domu Kultury.