Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 1 =
26-04-2024 - 31-05-2024

Malowane naturą – wystawa fotograficzna

Miejska Biblioteka Publiczna im. Juliana Tuwima w Brzezinach serdecznie zaprasza na wystawę fotograficzną Związku Polskich Fotografów Przyrody Okręg Łódzki w dniach od 26 kwietnia do końca maja.
Związek PFP to ludzie dla których nie liczy się tylko sztuka fotografii, ale także dobro przyrody. Zdjęcia pokazują najróżniejsze aspekty otaczającego nas świata dzikiej natury, są efektem wielu wypraw w teren, wielu przebytych godzin w czatowniach, wyczekanych wschodów i zachodów słońca. Przyroda jest tym co nas otacza, przenika i nieustanie zachwyca. Mimo, że jako cywilizacja jej nie szanujemy i wykorzystujemy ponad miarę to ona nadal otwiera przed nami swoje podwoje, a fotografowie przyrody starają się pokazywać to ulotne piękno. Fotografia przyrodnicza, to przede wszystkim szacunek do przyrody, prawa, środowiska i innych fotografów. Fotografowanie przyrody nie ma granic czasowych, ponieważ fotografować można cały rok podążając za tym co przynoszą nam kolejne pory roku.

Jeśli zatem Wasze obowiązki nie pozwalają Wam pojechać do Łodzi obejrzeć fotografie, to wystawa przyjechała do Was do Brzezin.
  • 26-04-2024 - 31-05-2024

Kategoria

Sztuka

Adres

ul. Św. Anny 36, 95-060 Brzeziny

Kontakt

http://mbp-brzeziny.eu/
tel.: (46) 874−21−93
email: biblioteka@mbp-brzeziny.eu