Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
12-03-2024 godz 18:00

NOWOSIELSKI Audiovisual Misterium

Towarzystwo Muzyczne Fermata i Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Sieradzu mają przyjemność zaprosić Państwa na nietuzinkowy koncert. W dniu 12 marca 2024 r. o godzinie 18:00 w Sali Koncertowej PSM I st. w Sieradzu zagra, znane już sieradzkim melomanom, Trio Artura Dutkiewicza.
Dla pianisty improwizatora Artura Dutkiewicza inspiracją do przedstawienia utworów o charakterze kontemplacyjnym, skomponowanych na fortepian, kontrabas i perkusję, łączących elementy muzyki improwizowanej, współczesnej, klasycznej i jazzu stało się malarstwo Nowosielskiego. Powstał projekt "NOWOSIELSKI Audiovisual Misterium”. Podczas koncertów wyświetlane będą, zsynchronizowane z dźwiękiem, tworzone „na żywo" przez malarza i artystę wizualnego – Andrzeja Wąsika kolaże i wizualizacje z fragmentami obrazów Jerzego Nowosielskiego w formie wielkoformatowych videoprojekcji.

Organizatorzy dziękują sponsorowi tego wydarzenia, którym jest Miejski Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sieradzu. Dzięki finansowemu zaangażowaniu sponsora możecie Państwo bezpłatnie uczestniczyć w koncercie. Ograniczona liczba wejściówek dostępna będzie w sekretariacie szkoły w godzinach 10:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku. Serdecznie zapraszamy.