Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
09-03-2024 godz 19:00 - 09-03-2024 godz 20:30

Queentet. Koncert na Dzień Kobiet w rawskim MDK

9 marca w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej wystąpi grupa QUEENTET prezentująca wielkie przeboje nieśmiertelnego zespołu Queen.
Twórcy i muzycy projektu Queen Symfonicznie, którzy od lat przemierzają kraj i zagranicę z repertuarem Freddiego, Briana, Johna i Rogera postanowili zaprezentować fanom nowe wcielenie. Tak narodziła się 5-osobowa grupa QUEENTET. Na rawskiej scenie usłyszymy ich 9 marca. Będzie to wyjątkowy, muzyczny prezent od Miejskiego Domu Kultury i Piotra Irli, burmistrza Rawy Mazowieckiej z okazji święta wszystkich pań!

Koncert: MUZYKA ZESPOŁU QUEEN
Sobota, 9 marca, godz. 19:00
Bilety w cenie 50 zł są dostępne w kasie MDK oraz on-line na biletyna.pl


Zespół zaprezentuje na żywo największe przeboje "Quennsów", takie jak “Bohemian Rhapsody”, “We Will Rock You”, “We Are The Champions” “I Want It All”, “Anoher One Bites The Dust”, “Radio Gaga”, “Somebody To Love”, “Keep Yourself Alive”, “Bicycle Race” i wiele innych. Wszystkie w dynamicznych, rockowych wersjach.

Zespół tworzą:
– Sebastian Machalski (wokal)
– Jan Niedźwiecki (gitara basowa, prowadzenie)
– Darek Wawrzyniak (gitara)
– Adam Manijak (fortepian/pianino)
– Tomasz Wrocławski (perkusja)

W tym zestawieniu muzycy wystąpili pod koniec 2018 roku na premierze filmu “Bohemian Rhapsody”. Po wielkim, muzycznych sukcesie ruszyli w Polskę z koncertami, by również w średnich i mniejszych miastach przypomnieć fanom wspaniały dorobek grupy Queen. Więcej informacji na www.mdkrawa.pl