Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =

Małżeństwo to morderstwo! – spektakl

fot. Teatr Capitol

Już 23 września (piątek) o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Opocznie wyjątkowy spektakl w gwiazdorskiej obsadzie! „Małżeństwo to morderstwo” to brawurowa komedia kryminalna, w reżyserii Olafa Lubaszenki, która już we wrześniu zagości na deskach MDK!
Zapraszamy wszystkich fanów Agathy Christie - ale nie tylko - do udziału w rozwiązaniu małżeńskiej zagadki kryminalnej - a wszystko to w doborowym towarzystwie z plejadą gwiazd!

Eksmałżonkowie Paul i Polly, spotykają się po kilku latach w obskurnym mieszkaniu na Manhattanie, po to … aby robić to co zawsze! Bałaganiarz (Olaf Lubaszenko) i „Wszystkowiedźma” (Anna Gornostaj), uwielbiają kryminały i marzą o przeżyciu kolejnej ekscytującej historii. Zafascynowani dokonywaniem zbrodni doskonałych snują marzenia o intrygującym, tajemniczym i zagadkowym morderstwie, któremu towarzyszyć będzie gęsta atmosfera i osobliwe narzędzie zbrodni... Postaramy się ustalić, kim są najbardziej prawdopodobni zabójcy oraz czy lepszym narzędziem dokonywanego aktu są ramy od roweru czy może zatrute pralinki?


Rozwiązanie zagadki już jesienią. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w KASIE MDK, na stronie internetowej Teatru Capitol oraz na www.kupbilecik.pl

Autor: Nick Hall
Reżyseria: Olaf Lubaszenko
Przekład: Emilia Miłkowska
Scenografia: Dorota Banasik
Kostiumy: Tomasz Jacyków
Opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz
Miejski Dom Kultury w Opocznie
  • 23-09-2022 godz 18:00

Bilety

60 zł

Kategoria

Teatr

Adres

ul. Biernackiego 4, 26-300 Opoczno

Kontakt

mdkopoczno.pl
tel.: 44 736 14 10