Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =

Marek Piekarczyk akustycznie – koncert

Marek Piekarczyk - wokalista, legenda polskiej sceny rockowej, a także juror programu "The Voice od Poland" zagra w Łodzi 29 maja. Bilety już w sprzedaży!
Marek Piekarczyk to legenda polskiej sceny muzycznej i jeden z najważniejszych rockowych głosów naszych czasów. Artystę charakteryzują osobowość i ogromny talent. Wykonał przeszło 2600 koncertów w Polsce i wielu innych krajach, w tym spektakli rock-opery „Jesus Christ SuperStar", w której grał główną rolę. Były wokalista zespołu TSA, wieloletni trener muzycznego show „The Voice of Poland” i „The Voice Senior” oraz współprowadzący od kilku lat audycję radiową „Rock&Roll'owa Historia Świata” w RMF FM. Jest również autorem autobiograficznej książki pt. „Zwierzenia Kontestatora”, która zebrała świetne recenzje.
Bierze udział w wielu projektach artystycznych i charytatywnych, w ramach których nagrywa i koncertuje. W programie koncertu „Marek Piekarczyk Akustycznie” znajdują się ballady rockowe, utwory autorskie i piosenki zespołu Skaldowie, Klan, Test, TSA, a także innych wykonawców w nowych aranżacjach. Marek Piekarczyk interesująco prowadzi swoje koncerty, przeplatając śpiewanie autorskimi anegdotami i komentarzami.

Artysta wystąpi z zespołem w składzie 7 osobowym: instrumenty perkusyjne, gitara, kwartet smyczkowy.

29 maja 2022, godz. 18.00
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
Bilety w cenie 70 zł (przedsprzedaż) 90 zł (w dniu koncertu) do kupienia na bilety24.pl