Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 5 =

„Teatr na leżakach” w Radomsku!

fot. Paweł Balejko

Miejski Dom Kultury w Radomsku i Miasto Radomsko zapraszają do Parku Świętojańskiego na spektakl z muzyką „na żywo”, który można oglądać z perspektywy leżaka. „Wodewil Warszawski” czyli „Teatr na leżakach” realizowany przez Teatr Pijana Sypialnia z Warszawy.
„Scenariusz spektaklu „Wodewil Warszawski” został skonstruowany w oparciu o komedię Feliksa Szobera „Podróż po Warszawie” z 1876 roku. Do Warszawy, z zamiarem wydania córek za mąż, przybywa Barnaba Fafuła, ze swoją żoną Kunegundą. Już na dworcu grupa miejscowych cwaniaczków wykrada córki. Młodzieńcy chcą oczarować dziewczyny, pokazując im najpiękniejsze zakątki miasta.

Druga część widowiska to kabaret, który w krzywym zwierciadle przedstawia współczesny, wielkomiejski styl życia; gdzie celebryci prześcigają się w prezentowaniu swoich sposobów na realizowanie wyjątkowej i pełnej sukcesów kariery.

Spektakl wypełniają piosenki i muzyka na żywo oraz wytańczone przez aktorów polki i walczyki. Widowisko zachwyci nie tylko mieszkańców stolicy, ale wszystkich tych, którzy chcieliby przenieść się do przedwojennych czasów, po których pozostały już tylko piękne melodie i pożółkłe fotografie…

Park Świętojański w Radomsku
1 sierpnia, godz. 19.00
Wstęp wolny!  • 01-08-2021 godz 19:00

Kategoria

Teatr

Adres

97-500 Radomsko