3 GRUDNIA 2023 - 3 GRUDNIA 2023

KONCERT NA GŁOS I KLAWISZE

3 grudnia w Kościele pw. NP NMP w Rawie Mazowieckiej posłuchaj duetu rawskich muzyków. W programie klasyka muzyki sakralnej, pieśni okresu baroku, muzyka filmowa i popularna.
więcej
17 GRUDNIA 2023

Miasto Świętego Mikołaja: Jarmark Świąteczny

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza rękodzielników do zgłaszania się na jarmark świąteczny podczas Miasta Świętego Mikołaja. Zgłoszenia do 10 grudnia!
więcej
2 GRUDNIA 2023

Musical operowy Łódź Story

2 grudnia w Sieradzkim Centrum Kultury z musicalem operowym Łódź Story wystąpią studenci Wydziału Sztuk Scenicznych i studenci kierunku Choreografia i Techniki Tańca Akademii Muzycznej w Łodzi. 
więcej

Spotkanie z podróżnikiem Piotrem Milewskim

22 listopada w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy odbyło się spotkanie z podróżnikiem Piotrem Milewskim.
więcej
8 GRUDNIA 2023

Miasto gra wieś!

Łódzki Dom Kultury zaprasza na kolejną edycję muzycznego wydarzenia „Miasto gra wieś". Będzie siarczyście i z przytupem... Tym razem na scenie pojawią się dwa fenomenalne składy: Światowce i Oberkas Travel. Czy muzykę ludową da się zagrać w sposób niekonwencjonalny? Na 100% tak!
więcej
1 GRUDNIA 2023

Wykład i pokaz filmu w reż. Akiry Kurosawy

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi zaprasza na wykład Pana Macieja Krazue  pt. „Kurosawa a Dostojewski, czyli egzystencjalizm w wersji japońskiej”. Wykładowi towarzyszyć będzie pokaz filmu z polskimi napisami w reż. Akiry Kurosawy.
więcej
do 4 GRUDNIA 2023

Konkurs na kartkę świąteczno-noworoczną

Muzeum w Łowiczu zaprasza dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe-amatorów do udziału w konkursie na kartkę świąteczno-noworoczną „Niech Wom sie darzy”. Konkurs skierowany jest do mieszkańców Łowicza i Skierniewic oraz powiatów łowickiego i skierniewickiego, a także wyżej wymienionych osób spoza regionu zainteresowanych kulturą ludową.
więcej
3 GRUDNIA 2023 - 3 GRUDNIA 2023

Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe

Muzeum w Łowiczu zaprasza na: „Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe”.
więcej
17 GRUDNIA 2023 - 17 GRUDNIA 2023

Gwiazda na Gwiazdkę: Alchemik Big Band Grzecha Piotrowskiego

Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej wspólnie z Piotrem Irlą, burmistrzem Rawy Mazowieckiej zapraszają na doroczny koncert Gwiazda na Gwiazdkę. W tym roku na scenie wystąpi Alchemik Big Band z wyjątkowym materiałem w hołdzie Elli Fitzgerald oraz Frankowi Sinatrze.
więcej

Warszaty z tworzenia gipsowych rzeźb

W minionym tygodniu gipsowe rzeźby uczyły się robić w miejskiej bibliotece w Zduńskiej Woli osoby z dysfunkcją wzroku.
więcej
do 11 GRUDNIA 2023

Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik

Gminne Centrum Kultury w Inowłodzu zaprasza dzieci i młodzież z Gminy Inowłódz do udziału w konkursie plastycznym. Tematem konkursu jest wykonanie tradycyjnego Stroika Bożonarodzeniowego.
więcej
do 30 GRUDNIA 2023

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI

Łódzki Dom Kultury organizuje Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Kwadratura".
więcej