Weekend Majowy w Wieruszowie

Wieruszowski Dom Kultury pragnie zaprosić wszystkich na majowy weekend. W programie Festyn na Placu Targowym, występy młodych wokalistów z Wieruszowa i projekcja filmu "Dziewczyna z tatuażem"  
więcej

Dzień Ziemi 2012 w Skierniewicach

MOK w Skierniewicach zaprasza na imprezę z okazji Dnia Ziemi 2012, która odbędzie się pod hasłem "Bioróżnorodność Bolimowskiego Parku Krajobrazowego" i będzie poświęcona pamięci Jana Bernata- ekologa i pedagoga. Wszystkie dzieci zapraszamy do ośrodka kultury 15, 17 i 18 maja.
więcej

Graffiti – sztuka miasta 3

  Łódzki Dom Kultury od kwietnia do lipca tego roku przeprowadzi na terenie województwa łódzkiego cykl warsztatów street artu wzbogacony elementami warsztatowymi z beatboxu. Projekt „Graffiti sztuka miasta” już po raz trzeci zdobył uznanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i dzięki jego dotacji młodzież z Łęczycy, Piotrkowa Trybunalskiego, Sieradza oraz Łodzi będzie mogła wziąć udział w tym przedsięwzięciu.  
więcej

KONCERT CHARYTATYWNY W GŁOWNIE

28 kwietnia 2012 w Miejskim Ośrodku Kultury w Głownie odbędzie się koncert rockowy. Na scenie zobaczymy zespoły: Break Point, Citizen, Rain. Dochód z koncertu zostanie przekazany  na rzecz podopiecznego Fundacji "Zdążyć z Pomocą".
więcej

Filharmonia Nocą - silent disco

W ramach Nocy Muzeów (19 maja) Filharmonia Łódzka zaprasza na zwiedzenie budynku i Silent Disco! Zobacz filharmonię inną niż wszystkie: posłuchaj swojego ulubionego gatunku muzycznego. Wystarczy założyć bezprzewodowe słuchawki i samemu zadecydować, do jakiej melodii chce się tańczyć. Funky? Dance? A może klasyczne tango? Tej nocy nie ma rzeczy niemożliwych! 
więcej

"Trwaj chwilo trwaj..."- koncert w Aleksandrowie

10 maja ( w czwartek ) o godz.18.00 zapraszamy do Herbaciarni Klimaty w Aleksandrowie Łódzkim (ul.Warszawska 28) na koncert Eli Adamiak pt.: "Trwaj chwilo trwaj..." Wstęp - 10 zł.
więcej

Wystawa "Twarz maski" w Aleksandrowie

7 maja ( w poniedziałek) o godz.18.00 w Herbaciarni Klimaty w Aleksandrowie Łódzkim (ul.Warszawska 28) zostanie otwarta wystawa  masek Anny Baczyńskiej pt.: "Twarz maski"
więcej

Piknik z Bareją

1 maja 2012r. o godz. 11.03 (nie wcześniej, nie później) Kutnowski Dom Kultury zorganizuje grę miejską „troPeeReLe w Kutnie”, po ktorej odbędzie się piknik w Parku Traugutta. W programie wiele niecodziennych atrakcji w klimacie rodem z komedii Stanisława Barei m. in. zawody w przepychaniu malucha oraz konkurs na najbardziej stylowe przebranie z epoki. Uczestnikom pikniku przygrywać będzie zespół ludowy „BAŁDRZYCHOWIANIE”.  
więcej

TANECZNA GALA W GŁOWNIE

W sobotę, 21 kwietnia, podczas Tanecznej Gali Malucha, wystąpiły trzy zespoły, które zaprezentowały łącznie aż trzynaście konkursowych choreografii. Na scenie wystąpiła grupa Gold z Głowna, Agat ze Strykowa oraz Crazy Crew, także z Głowna.  
więcej

Koncert L.Stadt w MDK Radomsko

Alternatywny rock z elementami surf rocka, popu, elektroniki, psychodelii - tak krótko można scharakteryzować muzykę graną przez L.Stadt. Zespół wystąpi 2 maja, o godz. 19.00 w sali widowiskowej MDK w Radomsku.
więcej

Kulturalny długi weekend z MDK Radomsko

Miejski Dom Kultury w Radomsku zaprasza na długi kulturalny weekend - w programie spektakle, koncerty, wystawy i filmy. Od 28 kwietnia do 3 maja czeka na nas mnóstwo atrakcji.
więcej

MIĘDZYNARODOWY KONCERT FOLKLORYSTYCZNY

Łowicki Ośrodek Kultury, zaprasza serdecznie wszystkich miłośników folkloru, w sobotę 12 maja do muszli koncertowej. O godzinie 18.00 rozpocznie się koncert zespołów z Serbii, Polski, Rumunii, Włoch i Słowacji. Na koncert obowiązuje wstęp wolny. Został zrealizowany we współpracy z Międzynarodowym Festiwalem Folklorystycznym "Opoczno 2012", którego dyrektorem artystycznym jest Marta Lewandowska. 
więcej