IV OZORKOWSKIE KONFRONTACJE TANECZNE - OZODANCE

Zapraszamy dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne do udziału w IV Ozorkowskich Konfrontacjach Tanecznych - OZODANCE 2012. Zgłoszenia przyjmujemy do 27 kwietnia br. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Ozorkowa.
więcej

Hanna Śleszyńska w Ozorkowie

Zapraszamy na Recital Hanny Śleszyńskiej, który odbędzie się 9 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie.
więcej

"PORTFOLIO" - wystawa Ewy Kubeł - Zielińskiej

Biuro Wystaw Artystycznych w Skierniewicach zaprasza na wystawę PORTFOLIO - malarstwo Ewy Kubeł-Zielińskiej. Wystawa czynna jest w Galerii BWA w Skierniewicach, przy ul. Reymonta 33 w dniach od 20 kwietnia do 6 maja 2012 r. Wernisaż odbędzie się 27 kwietnia (piątek) o godz. 18.00 .
więcej

Wystawa rysunków Zdzisława Wiatra w Radomsku

14 kwietnia 2012 r. odbył się w Galerii Miejskiego Domu Kultury w Radomsku wernisaż wystawy Zdzisława Wiatra. Autor zaprezentował na wystawie rysunek z lat 2008-2011.
więcej

Jubileusz Towarzystwa Fotograficznego w Radomsku

13 kwietnia odbyły się w Miejskim Domu Kultury w Radomsku uroczystości związane z Jubileuszem Towarzystwa Fotograficznego im. Edmunda Osterloffa w Radomsku. W tym roku radomszczańscy fotograficy świętują 50-lecie swojej działalności.
więcej

Daniel Olbrychski gościem VIII Dni Kina

W piątek, 13 kwietnia miała miejsce uroczysta Gala Fianałowa VIII Dni Kina w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Galę uświetniło spotkanie z Danielem Olbrychskim - bohaterem tegorocznej odsłony Dni Kina.
więcej

ANDRZEJ RYBIŃSKI W KOLUSZKOWSKIEJ BIBLIOTECE

Andrzej Rybiński był bohaterem „Podwieczorku z ...” zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Koluszkach w dniu 17 kwietnia. Spotkanie poprowadził Leszek Bonar, znany dziennikarz TVP3.
więcej

"Wszystkie drogi prowadzą do Asyżu"

Partnerstwo na rzecz Aleksandrowa oraz Biblioteka Publiczna im. Jana Machulskiego zapraszają 27 kwietnia (piątek) o godz.18.00 na spotkanie Klubu Podróżnika p.t. "Wszystkie drogi prowadzą do Asyżu" w Bibliotece Publicznej im.Jana Machulskiego w Aleksandrowie Łódzkim (Pl.Kościuszki 12) o swojej duchowej podróży opowie Roman Zięba
więcej

Tydzień Bibliotek w Sieradzu

Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Sieradzu zaprasza wszystkich czytelników i miłośników książek oraz bibliotekarzy i sympatyków bibliotek na sieradzki Rynek - 8 maja 2012 w godzinach 17.00-20.00, gdzie odbędzie się inauguracja obchodów Tygodnia Bibliotek.
więcej

Wiosenne spotkanie z muzyką w Moszczenicy

W dniu 03.05.2012 Gminny Ośrodek Kultury w Moszczenicy zaprasza na koncert kameralny, zatytułowany "Wiosenne spotkanie z muzyką", w którym usłyszymy przeboje operetkowe, arie i duety, pieśni, utwory musicalowe takich kompozytorów, jak: St. Moniuszko, J. Strauss, F. Santori, G. Gershwin.
więcej

DELEGACJA Z LINCOLN W RADOMSKU

W dniu 16 kwietnia 2012r. do Muzeum Regionalnego im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku zawitała jedenastoosobowa delegacja z angielskiego hrabstwa Lincolnshire. Celem wizyty angielskich gości było zapoznanie się z funkcjonowaniem placówek związanych z kulturą i sztuką, wymiana doświadczeń oraz nawiązanie w przyszłości współpracy między stronami.
więcej

"Wiosenne Inspiracje" - Festiwal dla kobiet

Wszystkie Panie, które chcą zainwestować czas i energię w rozwój swojego ducha i ciała, zapraszamy na trzeci Festiwal Kobiecy „Wiosenne Inspiracje 2012". Inspirować będziemy w najbliższą sobotę 21 kwietnia w godzinach 14.00 – 20.00.
więcej