"Dieta Cud" - spektakl w Konstantynowie

Po spektaklu „Andropauza”, który już gościł w Konstantynowie, tym razem zapraszamy 23 maja o godz. 19:00 na spektakl "Dieta Cud - Komedia odchudzająca".
więcej

NOWY KONKURS ŁOK - "ZRÓBMY SOBIE POCZTÓWKĘ!"

Łowicki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich fotografów i grafików amatorów do wzięcia udziału w nowym konkursie " Zróbmy sobie pocztówkę". Przedmiotem Konkursu jest wybór trzech najlepszych fotografii lub gotowych projektów graficznych pocztówek w trzech kategoriach. Termin nadsyłania prac - 21 maja 2012.
więcej

Klubu Seniora „Radość” ma pięć lat

Gdy przyjdzie jesień życia, nie warto spędzać jej w bujanym fotelu, ale starać się ją przeżyć jak najaktywniej. Do tego właśnie seniorów z Łowicza, ale i nie tylko, zachęca Anna Bieguszewska, prezes Klubu Seniora „Radość” w Łowiczu. O tym, że słowa te nie są tylko pustym sloganem, świadczy działalność kierowanego przez nią klubu. W tym roku Klub Seniora „Radość” obchodził pięciolecie swojego powstania. Uroczystość jubileuszowa odbyła się 24 kwietnia w sali kinowej Łowickiego Ośrodka Kultury.
więcej

Majówka Melomana w Łowiczu

Burmistrz Łowicza Krzysztof Jan Kaliński serdecznie zaprasza na coroczną Majówkę Melomana, która składać się będzie z cyklu niezapomnianych koncertów muzyki klasycznej. Koncerty odbędą się 1 i 3 maja w Galerii Browarna w Łowiczu, przy ul. Podrzecznej 17, o godz. 17.00. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.
więcej

Majówka Melomana w Łowiczu

Burmistrz Łowicza Krzysztof Jan Kaliński serdecznie zaprasza na coroczną Majówkę Melomana, która składać się będzie z cyklu niezapomnianych koncertów muzyki klasycznej. Koncerty odbędą się 1 i 3 maja w Galerii Browarna w Łowiczu, przy ul. Podrzecznej 17, o godz. 17.00. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.
więcej

Strefa Wykluczenia w Czarnobylu w EV34

Foto Art Galeria EKSPOZYCJA 34 zaprasza na kolejną wystawę w bramie kamienicy, mieszczącej się przy ulicy Zduńskiej 34 w Łowiczu. Od 26 kwietnia do 15 maja będzie można oglądać zdjęcia Piotra Nizioła prezentujące Strefę Wykluczenia wokół elektrowni atomowej w Czarnobylu.
więcej

"Holandia" - wystawa fotografii Edwarda Warownego

Biblioteka Publiczna im. Jana Łaskiego Młodszego w Łasku zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej Edwarda Warownego, który odbędzie się 27 kwietnia o godz. 17.00 w Galerii pod Korabiem w łaskiej bibliotece.
więcej

Weekend Majowy w Wieruszowie

Wieruszowski Dom Kultury pragnie zaprosić wszystkich na majowy weekend. W programie Festyn na Placu Targowym, występy młodych wokalistów z Wieruszowa i projekcja filmu "Dziewczyna z tatuażem"  
więcej

Dzień Ziemi 2012 w Skierniewicach

MOK w Skierniewicach zaprasza na imprezę z okazji Dnia Ziemi 2012, która odbędzie się pod hasłem "Bioróżnorodność Bolimowskiego Parku Krajobrazowego" i będzie poświęcona pamięci Jana Bernata- ekologa i pedagoga. Wszystkie dzieci zapraszamy do ośrodka kultury 15, 17 i 18 maja.
więcej

Graffiti – sztuka miasta 3

  Łódzki Dom Kultury od kwietnia do lipca tego roku przeprowadzi na terenie województwa łódzkiego cykl warsztatów street artu wzbogacony elementami warsztatowymi z beatboxu. Projekt „Graffiti sztuka miasta” już po raz trzeci zdobył uznanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i dzięki jego dotacji młodzież z Łęczycy, Piotrkowa Trybunalskiego, Sieradza oraz Łodzi będzie mogła wziąć udział w tym przedsięwzięciu.  
więcej

KONCERT CHARYTATYWNY W GŁOWNIE

28 kwietnia 2012 w Miejskim Ośrodku Kultury w Głownie odbędzie się koncert rockowy. Na scenie zobaczymy zespoły: Break Point, Citizen, Rain. Dochód z koncertu zostanie przekazany  na rzecz podopiecznego Fundacji "Zdążyć z Pomocą".
więcej

Filharmonia Nocą - silent disco

W ramach Nocy Muzeów (19 maja) Filharmonia Łódzka zaprasza na zwiedzenie budynku i Silent Disco! Zobacz filharmonię inną niż wszystkie: posłuchaj swojego ulubionego gatunku muzycznego. Wystarczy założyć bezprzewodowe słuchawki i samemu zadecydować, do jakiej melodii chce się tańczyć. Funky? Dance? A może klasyczne tango? Tej nocy nie ma rzeczy niemożliwych! 
więcej