Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =

Eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Do 3 kwietnia trwają zgłoszenia do łódzkich eliminacji miejskich do 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 15-16.04.2023 r. Kolejny etap – eliminacje wojewódzkie – odbędą się w maju.
Czekamy na Was, aby wspólnie cieszyć się pięknem poezji i prozy, aby zasłuchać się w Poezji Śpiewanej, zadumać się nad Wywiedzionym ze słowa i monodramami w Turnieju Teatrów Jednego Aktora.

Mimo iż ludzie biegną wciąż za obrazem, a tych którzy chcą publicznie recytować jest coraz mniej, to chcemy aby nadal mieli szansę stanąć na scenie i pełnym głosem powiedzieli teksty, które są dla nich ważne. Jeśli nie chcecie występować, boicie się takiego wyzwania - przyjdźcie dopingować tych, którzy tego się nie boją! Zapraszamy!

W załącznikach poniżej do pobrania Regulamin, karty zgłoszenia i zgody na publikację wizerunku.

Eliminacje miejskie dla miasta Łodzi oraz powiatowe dla powiatów brzezińskiego, zgierskiego, pabianickiego, łódzkiego wschodniego, organizuje Łódzki Dom Kultury w terminie 15-16.04.2023 (z zastrzeżeniem, że przy małej ilości zgłoszeń, eliminacje miejskie mogą zostać skrócone do jednego dnia, tj. odbędą się wówczas tylko w sobotę 15.04. lub niedzielę 16.04. o czym zostanie wydany stosowny komunikat).

Zgłoszenia przyjmowane są do 03.04.2023 (decyduje data stempla pocztowego).