28 PAŹDZIERNIKA 2021

Jachtostopem na Antarktydę – spotkanie z Michałem Szczęśniakiem

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Michałem Szczęśniakiem autorem książki „Podróż Intuicyjna – Droga w dwóch kierunkach”.
więcej
2 PAŹDZIERNIKA 2021

„Smardzewianie” i „Ciebłowianie” na podium!

Podium dla zespołów „Smardzewianie” i „Ciebłowianie” z Gminy Tomaszów Mazowiecki na VII Spotkaniach Folklorystycznych ETNOSTRADA 2021 w Częstochowie!
więcej
30 WRZEŚNIA 2021

Zespół Kalina z Wąwału na XV Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Biesiadnej - Kozienice 2021

30 września zespół „Kalina” z Wąwału pod kierownictwem Romana Woickiego wystąpił na XV Ogólnopolski Przegląd Piosenki Biesiadnej „KOZIENICE 2021”.
więcej

Fotorelacja z I etapu przesłuchań do II Ogólnopolskiego konkursu wokalnego im. Stanisława Jopka

5 października w Łódzkim Domu Kultury (Partner Konkursu w województwie łódzkim) odbył się I etap przesłuchań do II Ogólnopolskiego konkursu wokalnego im. Stanisława Jopka. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami i obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. 
więcej
4 PAŹDZIERNIKA 2021 - 30 PAŹDZIERNIKA 2021

„Merry Christmas 2021” – Ogólnopolski Konkurs Poezji

Organizator Grupa Literacka „Forum Literackie 24/7” działająca przy Stowarzyszeniu zwykłym Ir A Artemente w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Poezji „Merry Christmas 2021”.
więcej
14 PAŹDZIERNIKA 2021 - 3 LISTOPADA 2021

Detalowe spacery architektoniczne

Łodzki Dom Kultury zaprasza nauczycieli, animatorów, edukatorów, pasjonatów lokalnego dziedzictwa i wszystkie chętne osoby do udziału w detalowych wycieczkach architektonicznych po województwie łódzkim. Spacery są organizowane przez Łódzki Dom Kultury wraz z partnerami, w ramach projektu pn. Dlaczego ten dom tak wygląda? Architektura pod lupą dla najmłodszych - II edycja.
więcej
do 1 GRUDNIA 2021

Pamiętnikarsko-literacki konkurs dla seniorów!

Dom Literatury w Łodzi zachęca wszystkich seniorów i seniorki do wzięcia udziału w konkursie pamiętnikarsko-literackim „Moja Łódź”. Jedynym wymogiem konkursowym jest wiek 60+.
więcej
16 PAŹDZIERNIKA 2021

Finał Ogólnopolskiego Konkursu „5 minut dla oberka”!

Łódzki Dom Kultury zaprasza na Finał Ogólnopolskiego Konkursu Tańca Ludowego im. Jacka Lewandowskiego „5 minut dla oberka”, który odbędzie się 16 października!
więcej
28 PAŹDZIERNIKA 2021

STAND-UP Grzegorz Dolniak w programie: „Sztuka relaksu”

28 października w Teatrze Miejskim Sieradzkiego Centrum Kultury sprawdzicie jak żyć spokojnie i być wypoczętym człowiekiem. Wszystko to za sprawą STAND UP Grzegorza Dolniaka w programie „Sztuka relaksu”.
więcej
1 PAŹDZIERNIKA 2021 - 6 LISTOPADA 2021

Wystawa Mirosława Sasina „Portrety i pejzaże”

Miejska Biblioteka Publiczna im. Juliana Tuwima w Brzezinach nie zwalnia. Tym razem zaprasza Państwa do swojej placówki na wystawę Pana Mirosława Sasina pod tytułem „Portrety i pejzaże”.
więcej
1 PAŹDZIERNIKA 2021 - 3 LISTOPADA 2021

Wystawa Uczniów Liceum Sztuk Plastycznych

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli serdecznie zaprasza na wystawę prac Uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Katarzyny Kobro w Zduńskiej Woli pt: „Kompozycje plastyczne zrodzone z inspiracji twórczością Cypriana Kamila Norwida i Krzysztofa Kamila Baczyńskiego”.
więcej

Rzeźbiarz Jurek Żandarowski nie żyje

Przyjaciele z Łódzkiego Domu Kultury żegnają Jurka Żandarowskiego.
więcej