Kwiecień w Bałuckim Ośrodku Kultury

Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza na swoje propozycje online.
więcej

„Kultura na wynos”

Ośrodek Kultury Górna również wspiera nas w tym czasie i zapraszam do swojego cyklu „Kultura na wynos”.
więcej

„Akademia Pana Kleksa” – online

Kutnowski Dom Kultury przychodzi z propozycją dla dzieci! Musical „Akademia Pana Kleksa” przygotowany przez Młodzieżowy Dom Kultury wraz z sekcją taneczną KDK.
więcej

Pokazy filmowe: #zostańwdomu

Kina pozamykane, nic strasznego! Łódzki Dom Kultury i Kino Perspektywa, Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Stowarzyszenie Łódź Filmowa zapraszają na projekcje dzieł Wytwórni Filmów Oświatowych.
więcej

Euzebio z Piotrowiczem — koncert online

Robert Piotrowicz to kompozytor i improwizator, artysta dźwiękowy, autor słuchowisk, współzałożyciel Musica Genera Festival oraz wytwórni Musica Genera. Album „Euzebio” pojawił się na początku tego roku nakładem wydawnictwa Bôłt Records, które współpracuje z Muzeum Sztuki w Łodzi.
więcej

Wielkanocny Żurek

Już niedługo najważniejsze święta w roku liturgicznym Kościoła katolickiego – Wielkanoc. Ze względu na panującą sytuację epidemiczną nie zachęcamy do spotkań rodzinnych w licznym gronie. Warto jednak zachować tradycję – wykonać pisanki czy ugotować żurek na wielkanocne śniadanie. Poniżej prezentujemy przepis przesłany nam przez Koło Gospodyń Wiejskich z Mogilna Małego.
więcej

Kwietniowe Twórcze Warsztaty Online!

Dzisiaj również przychodzimy z propozycją dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych, tym razem przygotowaną przez Fabrykę Sztuki. Jeśli brakuje Wam ruchu lub nie wiecie jak wykorzystać stare pudełko i sznurek to propozycja zdecydowanie dla Was!
więcej
10 CZERWCA 2020 - 28 CZERWCA 2020

Fotofestiwal Open Call 2020

Już teraz możecie zobaczyć szerszą prezentację prac szóstki artystów wybranych przez międzynarodowe jury do prezentacji podczas tegorocznej edycji Fotofestiwalu! 
więcej

Kolejny tydzień niespodzianek z Centrum Kultury Młodych!

Tak jak w poprzednim tygodniu, Centrum Kultury Młodych rozpieszcza małych odbiorców. Oferuje nową porcję zajęć, nie będzie nudy, każda pociecha znajdzie coś interesującego.
więcej

Zostań gitarowym mistrzem samodzielnej pracy!

Wielu uczniów w obecnej sytuacji pozbawionych jest bezpośredniego kontaktu z nauczycielami muzyki, wielu także przygotowywało się do konkursów i przesłuchań, które zostały odwołane. Aby podtrzymać muzyczną pasję, Fundacja Wspierania Edukacji Artystycznej zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Gitarowym – Gitarowy Mistrz Samodzielnej Pracy.  Zgłoszenia do 15 kwietnia!
więcej

Teatr Muzyczny w kwarantannie

Teatr Muzyczny w Łodzi zostaje w domu, ale nie zapomina o swoich odbiorcach. 
więcej

65. edycja OKR – nowe terminy eliminacji

Uwaga, nastąpiła zmiana terminów eliminacji miejskich oraz wojewódzkich!
więcej