do 18 MARCA 2019

Stwórz aranżację w Pasażu Łódzkiego Domu Kultury!

Łódzki Dom Kultury ogłasza konkurs na aranżację wystawienniczą w Pasażu ŁDK. To okazja na zaprezentowanie nieprzeciętnych umiejętności oraz oryginalnych i świeżych wizji architektonicznych dla wszystkich kreatywnych umysłów. Na zwycięzce czeka nagroda pieniężna!
więcej
do 4 MARCA 2019

Animatorzy kultury poszukiwani!

Łódzki Dom Kultury poszukuje kreatywnych animatorów/instruktorów z ciekawymi pomysłami na działania! Masz pomysły na zajęcia plastyczne z elementami ekologii? To praca właśnie dla Ciebie!
więcej
22 LUTEGO 2019 - 23 LUTEGO 2019

Impreza dla Singli na Górnej

Życie w pojedynkę jest fajne, ale we dwójkę może być zdecydowanie ciekawiej. Wyłącz więc Tindera i chodź na szybkie randki w realu na Górnej. Jest to impreza dla Singli, ale to nie oznacza, że musisz przyjść sam. Przyprowadź także swoich znajomych - i tych wolnych, i tych zajętych. Na pewno będziecie się świetnie bawić. A może wyniknie z tego coś więcej ;-)
więcej
28 LUTEGO 2019

Tatry bohaterem spotkania w Głownie

Kolejne spotkanie z cyklu "Honorne szczyty Tatr" organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Głownie odbędzie się już 28 lutego o godz. 17.30. Tematem zbliżającego się wydarzenia będzie jeden ze słowackich szczytów Tatr Wysokich - Ganek.
więcej
3 MARCA 2019 - 3 MARCA 2019

Warsztaty biżuterii haftowanej z okazji Dnia Kobiet

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Muzeum w Łowiczu zaprasza na warsztaty biżuterii wykonywanej w technice haftu koralikowego. Zajęcia odbędą się w niedzielę 3 marca o godz. 11.00 i 14.00. Na niedzielnych warsztatach zarówno młodzież jak i dorośli własnoręcznie wykonają element ozdobny, z którego powstanie naszyjnik lub bransoletka. Liczba miejsc ograniczona – zapisy trwają!
więcej

La Moustache zaśpiewali w Łódzkim Domu Kultury

Emocje, romantyzm, namiętność oraz nutka pikanterii - tak można opisać walentynkowy koncert "Nie kochać w taką noc to grzech", który odbył się 18 lutego br. w Łódzkim Domu Kultury. Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.
więcej
1 MARCA 2019

Złoty Bal Karnawałowy z Panem Buźką

Już 1 marca ostatni piątek karnawału. Tego dnia MCK w Tomaszowie Maz. filia TKACZ przygotowała dla dzieci Złoty Bal Karnawałowy z Panem Buźką. W programie m.in: pokaz magiczny, tańce animacyjne, gry i zabawy, konkursy z zabawnymi konkurencjami. Dla każdego dziecka organizatorzy przewidzieli upominki. Obowiązują stroje karnawałowe. Start: godz. 17.00.
więcej
10 MARCA 2019

Artur Gotz i przeboje Kabaretu Starszych Panów

Przeboje wszech czasów z repertuaru Kabaretu Starszych Panów wszystkim Paniom z okazji ich święta zaśpiewa Artur Gotz już 10 marca o godz. 18.00 w MDK w Radomsku. Ten niezwykły koncert z pewnością dostarczy wrażeń i wzruszeń zarówno tym, którzy mają w pamięci występy Kabaretu Starszych Panów, jak i młodszemu pokoleniu.
więcej
26 MARCA 2019 - 26 MARCA 2019

Machalista przebojów

Czterech muzyków i dwóch narratorów. Zjawiskowy głos i interpretacje Piotra Machalicy. Teksty liryczne, humorystyczne i trochę wspomnień. W ramach Międzynarodowego Dnia Teatru 26 marca w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbędzie się koncert piosenek i ballad największych mistrzów minionego stulecia: Bułata Okudżawy, Jana Wołka, Wojciecha Młynarskiego, Georges'a Brassensa, Edwarda Stachury, Agnieszki Osieckiej i Jonasza Kofty...
więcej
13 LUTEGO 2019 - 5 MAJA 2019

Muzealne Spotkania z Fotografią

Muzeum w Łowiczu zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie „Muzealne Spotkania z Fotografią”. Międzynarodowa edycja tego konkursu, organizowanego przez Muzeum w Koszalinie, cieszy się od wielu lat dużą popularnością. W tym roku łowickie muzeum po raz kolejny przeprowadzi etap pośredni. Termin zgłaszania prac upływa 6 maja 2019 r.
więcej
24 LUTEGO 2019

Nie święci garnki… malują! - warsztaty

Już niebawem kolejna propozycja warsztatowa od Muzeum w Łowiczu. Zajęcia z malowania na ceramice „Nie święci garnki… malują!”, podczas których będzie można uwolnić swoje pokłady kreatywności, odbędą się w ostatni dzień ferii zimowych, tj. w niedzielę 24 lutego o godz. 11.00 i 13.00.
więcej
27 LUTEGO 2019

Dzika muzyka z ciasnych izb

27 lutego o godz. 18.30 w ramach on/off #10 w Łódzkim Domu Kultury będziemy mieli niezwykłą okazję do bliższego poznania dzikiej muzyki z ciasnych izb, wzięcia udziału w potańcówce, a także posłuchania opowieści o muzyce Kajoków, wiejskich mistrzach, czarach i magii muzykanckiej, a także o wyprawach na radomską wieś i poszukiwaniach muzyki…
więcej